Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
Açılacak Tüm İhaleler

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ HİSAR EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNE AİT TAŞINIR MAL SATIŞ İLANI için tıklayınız. 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI KALE EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN SATIŞ İHALESİNE SUNULAN TAŞINMAZLAR, İRTİFAK HAKKI İHALESİNE SUNULAN TAŞINMAZLAR, KİRALAMA İHALESİNE SUNULAN TAŞINMAZLAR VE ANIT EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN SATIŞ İHALESİNE SUNULAN TAŞINMAZLARA ait ihale ilanı için tıklayınız. 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI ANIT EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNCE ÇANKAYA İLÇESİNDE SATIŞA  SUNULAN  TAŞINMAZLARA ait ihale ilanı için tıklayınız. 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI ULUS, ANIT VE SEYMEN EMLAK MÜDÜRLÜKLERİNDEN SATIŞA SUNULAN-KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZLARA ait ihale ilanı için tıklayınız.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI ANIT EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNCE ÇANKAYA İLÇESİNDE SATIŞA SUNULAN TAŞINMAZLARA ait ihale ilanı için tıklayınız.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI POLATLI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAZİNE TAŞINMAZMALLARI SATIŞ İLANI için tıklayınız.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI KALE EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SATIŞA SUNULAN (SİNCAN AVM) TAŞINMAZLARA ait ihale ilanı için tıklayınız.