Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
PERSONELIMIZDEN HABERLER

ARAMIZA HOŞGELDİN…

İl Müdürlüğümüz Personellerimizden Makine Teknikeri Veysel Karani EKMEKCİ’ nin 25.12.2014 tarihinde Mehmet Akif isminde bir erkek çocuğu olmuştur. İl Müdürlüğümüz olarak ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve uzun ömürlü bir hayat sürmesini dileriz.              

KUTLAMA…

Ankara Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü olarak TS EN ISO 9001 2008 ‘Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ ni 24.02.2015 tarihinde almaya hak kazanmış olması sebebiyle İl Müdürlüğümüz personellerince kutlanmıştır. Resimler için tıklayınız

MUTLULUKLAR DİLERİZ…

Yapı Denetim Şube Müdürlüğünde görevli Jeoloji Mühendisi Bilge GÜLER, Hanifi ARSLAN ile 28 Şubat 2015 tarihinde hayatını birleştirmişlerdir. Genç çifte mutluluklar dileriz.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ…

İl Müdürlüğümüz personellerinden Çevre Mühendisi Reşide ÖZCAN yapmış olduğu özverili çalışmalar sebebiyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından  "TEŞEKKÜR BELGESİ" ile taltif edilmiştir. İl Müdürlüğümüz olarak kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BAŞSAĞLIĞI…

Kurumumuz çalışanlardan Nesrin ERBAŞ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz… 

 

ARAMIZA HOŞGELDİN…

İl Müdür Yardımcımız Hakan ÇELİK’ in  30.10.2015 tarihinde Beyza isminde bir kız çocuğu olmuştur. İl Müdürlüğümüz olarak Beyza bebeğin ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve uzun ömürlü bir hayat sürmesini dileriz.    

 

BAŞSAĞLIĞI…

Kurumumuz çalışanlardan Ahmet KIRMIZI'nın amcası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz…

 

ARAMIZA HOŞGELDİN…

ÇED Şube Müdürlüğümüz personellerinden  Merve SEZER’ in 16.11.2015 tarihinde Zehra Güneş isminde bir kız çocuğu olmuştur. İl Müdürlüğümüz olarak Zehra Güneş bebeğin ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve uzun ömürlü bir hayat sürmesini dileriz.         

 

 

İLİMİZDE YEREL BİR GAZETEDE YAYINLANAN HABERE PERSONELİMİZ KAYITSIZ KALMADI

İlimiz, Polatlı İlçesinde 12 Ocak 2016 günü bacada gaz birikmesi sonucu çıkan yangında evi büyük hasar gören İnli Ailesinin yerel gazetede haber olmasıyla harekete geçen İl Müdürlüğü personelimiz, kendi imkanları ile hazırladığı paketleri, Kooperatifler Şube Müdürümüz Sayın Mertol ÇELİKCAN ve personellerimizden oluşan bir heyet aracılığıyla 05.02.2016 tarihinde aileye teslim etti. İnli Ailesi, zor günlerinde yanlarında olan tüm Ankara Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü personeline teşekkürlerini iletti.