Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Ankara Valiliği
Ankara Valiliği
Tamamlanan İhaleler

ANKARA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ARAÇ KİRALAMA (21 Adet Şoförlü-Yakıtsız/1Adet Şoförsüz-Yakıtsız) HİZMET ALIMI ilanı için tıklayınız.

BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI ULUS EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN SATILACAK TAŞINMAZLARA AİT İLANI için tıklayınız

ANKARA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ KORUYUCU GİYİM MALZEMESİ ALIMI ihalesi ilanı için tıklayınız. 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ POLATLI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜNDEN HAZİNE TAŞINMAZMALLARI SATIŞ İLANI için tıklayınız. 

 MÜDÜRLÜĞÜMÜZ BAŞKENT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI,  KALE EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SATIŞ, KİRALAMA VE İRTİFAK HAKKI İHALESİNE SUNULAN TAŞINMAZLARA ait ihale bilgileri için tıklayınız. 

ANKARA HAYMANA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ VE KADASTRO BİRİMİ ONARIM ihalesi ilanı için tıklayınız. 

YENİMAHALLE TAPU VE KADASTRO İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ ONARIM YAPIM İŞİ ihale ilanı için tıklayınız. 

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihale ilanı için tıklayınız. 

BAKANLIĞIMIZA TAHSİSLİ SİNCAN FATİH MAHALLESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ 1414 ADA 3 PARSELDE BULUNAN 62-64 NOLU LOJMANLARIN YIKIM İŞİ ihale ilanı için tıklayınız. 

ANKARA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ SERVİS KİRALAMA İŞİ ihale ilanı için tıklayınız. 

ANKARA İLİ ÇANKAYA İLÇESİ 29268 ADA, 13 PARSELDE BULUNAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TAHSİSLİ ORAN YERLEŞKESİ B VE C BLOKLARIN ENKAZINDAN ÇIKACAK HURDA KARŞILIĞI YIKIMI İŞİ ihale ilanı için tıklayınız. 

ANKARA YENİMAHALLE TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ İÇ CEPHE BOYA, TERAS KAPAMA VE TAKBİS DATA ALTYAPISI YENİLEME ihale ilanı için tıklayınız.

ANKARA TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ORAN KAMPÜSÜ EĞİTİM TESİSLERİ İSTİNAT VE GİRİŞ KAPISI YAPIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ. 

ANKARA OSTİM VERGİ DAİRESİ HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ANKARA SİNCAN KORUMA BAKIM VE SOSYAL REHABİLİTASYON MERKEZİ YAPIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ANKARA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI BAKANLIKLAR BİNASI ERBAŞ VE ERLERİN BANYO İLE TUVALETLERİN ONARIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI LOJMAN ONARIMI İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ANKARA ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MERKEZ HİZMET BİNASI BAHÇE DUVARI KAPLAMASI VE TADİLATI İŞİ İHALE İLANI İÇİN  TIKLAYINIZ.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI DESTEK KIT'ALAR GRUP KOMUTANLIĞI SORUMLULUĞUNDAKİ 265 ADET LOJMANIN MUTFAK TEZGAHLARININ YENİLENMESİ İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ANKARA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI LOJİSTİK HİZMET DESTEK KIT'ALAR GRUP KOMUTANLIĞINA BAĞLI 398 ADET LOJMANIN MUTFAK TEZGÂHLARININ YENİLENMESİ İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

ANKARA İL JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI NİZAMİYE BİNASI İLE KIŞLA GİRİŞ YAPISININ (GİRİŞ TAKI) STANDART HALE GETİRİLMESİ İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MALİYE BAKANLIĞI HİZMET BİNASI RÖLEVE VE TADİLAT PROJELERİNİN HAZIRLANMASI PROJE İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ. 

ANKARA ETİMESGUT GÜVERCİNLİK JANDARMA LOJİSTİK KOMUTANLIĞI BAKIM KOMUTANLIĞI ATÖLYE BİNASI YAPIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ANKARA GÜVERCİNLİK JANDARMA EĞİTİM VE SOSYAL TESİS KOMUTANLIĞI BALIK RESTORANI TADİLATI YAPIM İŞİ İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

 ANKARA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ SERVİS KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ  İHALE İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.